Виклик столяра Львiв

Замовте послуги столяра просто зараз. Якщо Вам потрібна допомога нашого майстра - телефонуйте. Ми працюємо у Львові, виїжджаємо до Вас додому або в офіс, проведемо консультацію та владнаємо усе, що стосується нашої роботи!

З давна професія столяра була дуже затребувана. Столяр завжди потрібен всім.

Монтаж та демонтаж меблів, заміна замків, коригування роботи дверей та вікон, встановлення зеркал, встановлення замків, дверних ручок та багато іншого - все це зробить за Вас столяр.

Столярні роботи вимагають високої кваліфікації і акуратності персоналу. Майстру потрібно мати чималий досвід та усі необхідні інструменти, щоб якісно надати свої послуги. Наші майстри надають послуги столяра у Львові та здатні забезпечити високу якість роботи.

Викликати столяра у Львові Ви можете за телефоном

Інструменти, які використовують в роботі наші столяри, призначені саме для столярних робіт, випущений відомими фірмами і міститься в хорошому технічному стані. Наші майстри мають системний підхід до ремонту дверей і вікон. Наприклад, коли наш майстер замінить Вам замки, то після цього ще й порадить замінити або відрегулювати дверні петлі, якщо це необхідно, розповість, що потрібно зробити, для того, щоб не осідали завіси та двері і вікна зберегли свій вигляд довше. Усі наші столяри користуються сучасними інструментами та якісними комплектуючими, це дозволяє їм виконувати навіть найскладніші столярні роботи якісно, акуратно і швидко. Майстри, працюючи на території замовника, не залишають за собою купи сміття.
Надання послуг столяром — це цілий перелік послуг, тому що наші столяри вміють все, а що не вміють, те вже не зробить ніхто. Де б ви не знаходились, ми переконані, є безліч дрібних неполадок (не повністю закриваються двері, вікна важко відкривати/закривати, з силою приходиться натискати на ручку, дверцята шафи не щільно закриваються), на перший погляд все це можна пережити, але наскільки було б Вам приємніше після виклику нашого столяра, коли всі ці дрібниці більше не мозолитимуть Вам очі. Викликаючи майстра Ви не лише позбавляєтесь незручностей, але й отримуєте кваліфіковану інформацію як уникнути даних проблем в майбутньому. Виклик столяра — це 1 дзвінок! Також Ви можете замовити у нашого столяра меблі на замовлення, раціональність цін та підхід до завдання залишуть Вас задоволеними.

Ціни на послуги столяра

залежать від роду виконання робіт. Та скажу вам по Львову у нас найнижці ціни. Вартість вирішення проблем складає від 80 грн.
Послуги Додаткова інформація Одиниця Вартість в грн.
Відремонтувати меблі 1 год 1 год 110-140
Складання та розкладання меблів більше 1 год 1 год 110-140
Складання кухні шафа метабокс шафа 130
інші елементи 1 65
Навішування кухонних шаф відбивання рівня, свердління отворів, навішування і регулювання шаф шафа 80
Навішування карнизу/картини/полки/ дзеркала до 4 отворів штук 80
панель, метал отвір 15
цегла, м'який метал отвір 10
гіпсокартон, дерево отвір 12
Встановити замок накладний замок замок 83
врізний замок у дерев'яні двері замок 115
врізний замок у металеві двері замок 163
Замінити/зремонтувати замок без врізання замок 78-105
з врізанням замок 110-120
металеві двері замок 100-130
металеві двері (з розшивкою дверей) замок 120-150
Встановлення дверей (+збирання коробки і врізання петель) (без врізання замка і встановлення налічників) одинарні двері (дерев'яна коробка) двері 207
одинарні двері (коробка з МДФ) двері 227
двостворчаті двері, подвійні двері двері 300
Встановлення налічників на двері двері 50
Встановити планку добору двері 85
Прирізка, збирання і встановлення дверної коробки без встановлення дверей двері 110
з встанов