Виклик столяра Львiв

Замовте послуги столяра просто зараз. Якщо Вам потрібна допомога нашого майстра - телефонуйте. Ми працюємо у Львові, виїжджаємо до Вас додому або в офіс, проведемо консультацію та владнаємо усе, що стосується нашої роботи!

З давна професія столяра була дуже затребувана. Столяр завжди потрібен всім.

Монтаж та демонтаж меблів, заміна замків, коригування роботи дверей та вікон, встановлення зеркал, встановлення замків, дверних ручок та багато іншого - все це зробить за Вас столяр.

Столярні роботи вимагають високої кваліфікації і акуратності персоналу. Майстру потрібно мати чималий досвід та усі необхідні інструменти, щоб якісно надати свої послуги. Наші майстри надають послуги столяра у Львові та здатні забезпечити високу якість роботи.

Викликати столяра у Львові Ви можете за телефоном

Інструменти, які використовують в роботі наші столяри, призначені саме для столярних робіт, випущений відомими фірмами і міститься в хорошому технічному стані. Наші майстри мають системний підхід до ремонту дверей і вікон. Наприклад, коли наш майстер замінить Вам замки, то після цього ще й порадить замінити або відрегулювати дверні петлі, якщо це необхідно, розповість, що потрібно зробити, для того, щоб не осідали завіси та двері і вікна зберегли свій вигляд довше. Усі наші столяри користуються сучасними інструментами та якісними комплектуючими, це дозволяє їм виконувати навіть найскладніші столярні роботи якісно, акуратно і швидко. Майстри, працюючи на території замовника, не залишають за собою купи сміття.
Надання послуг столяром — це цілий перелік послуг, тому що наші столяри вміють все, а що не вміють, те вже не зробить ніхто. Де б ви не знаходились, ми переконані, є безліч дрібних неполадок (не повністю закриваються двері, вікна важко відкривати/закривати, з силою приходиться натискати на ручку, дверцята шафи не щільно закриваються), на перший погляд все це можна пережити, але наскільки було б Вам приємніше після виклику нашого столяра, коли всі ці дрібниці більше не мозолитимуть Вам очі. Викликаючи майстра Ви не лише позбавляєтесь незручностей, але й отримуєте кваліфіковану інформацію як уникнути даних проблем в майбутньому. Виклик столяра — це 1 дзвінок! Також Ви можете замовити у нашого столяра меблі на замовлення, раціональність цін та підхід до завдання залишуть Вас задоволеними.

Ціни на послуги столяра

залежать від роду виконання робіт. Та скажу вам по Львову у нас найнижці ціни. Вартість вирішення проблем складає від 80 грн.
Послуги Додаткова інформація Одиниця Вартість в грн.
Відремонтувати меблі 1 год 1 год 110-140
Складання та розкладання меблів більше 1 год 1 год 110-140
Складання кухні шафа метабокс шафа 130
інші елементи 1 65
Навішування кухонних шаф відбивання рівня, свердління отворів, навішування і регулювання шаф шафа 80
Навішування карнизу/картини/полки/ дзеркала до 4 отворів штук 80
панель, метал отвір 15
цегла, м'який метал отвір 10
гіпсокартон, дерево отвір 12
Встановити замок накладний замок замок 83
врізний замок у дерев'яні двері замок 115
врізний замок у металеві двері замок 163
Замінити/зремонтувати замок без врізання замок 78-105
з врізанням замок 110-120
металеві двері замок 100-130
металеві двері (з розшивкою дверей) замок 120-150
Встановлення дверей (+збирання коробки і врізання петель) (без врізання замка і встановлення налічників) одинарні двері (дерев'яна коробка) двері 207
одинарні двері (коробка з МДФ) двері 227
двостворчаті двері, подвійні двері двері 300
Встановлення налічників на двері двері 50
Встановити планку добору двері 85
Прирізка, збирання і встановлення дверної коробки без встановлення дверей двері 110
з встановленням дверей двері 0
Встановлення металевих дверей двері 260
Встановлення або заміна дверного доводчика шт 80
Встановлення відливу м 50
Дрібний ремонт дверей двері 80
Дрібний ремонт вікон вікно 50
Встановлення шпінгалета шпінгалет 45
Заміна петель на дверях двері 45
Заміна петель на на вікні вікно 45
Заміна скла, встановлення скла звичайне скло, візерункове скло м 40
вітринне скло (калене, тріплекс) м 150
скло з візерунком двері 115
Демонтаж дерев'яного дверного блока двері 54
Демонтаж металевого дверного блока двері 125
Демонтаж вікона двері 50
Демонтаж балконних рам м 40
Ми пропонуємо практично будь-які послуги, пов'язані з столярними роботами в Вашому домі Столяр повиннен бути відповідальним, старанним, акуратним, уважним, адже конструкціями, які він споруджує, користуються люди. Відповідно, всі роботи, які виконав столяр, повинні бути надійними і міцними, і служити довгі роки. Як правило, в загальному спектрі ремонтних робіт, послуги столяра потрібні вже на завершальному етапі. Якісні елементи з дерева в поєднанні з продуманим інтер'єром, створюють атмосферу тепла і затишку в будь-якій оселі. Останнім часом, з появою на будівельному ринку нових матеріалів, практично усі столяри значно розширили свою сферу діяльності. Досвідчений столяр сьогодні не обмежує свою роботу лише деревиною. Створення конструкцій з гіпсокартону, монтаж підвісних стель і установка сучасних віконних систем - необхідні навички професіонала. Якщо Вам потрібно щось зробити - залиште це нам!

Потрібно виїхати за місто? Ми приїдемо до вас! Просто зателефонуйте!

Щоб будівництво Вашого будинку або ремонт не перетворилися в проблему, ми пропонуємо повний спектр послуг. У нас є весь асортимент необхідного обладнання - від цв'яхів до шліфувальних машин. Усі наші майстри мають технічну освіту та багатий досвід роботи над проектами різної складності. Тому ми надамо послуги не лише по столярних роботах готового проекту, але і проконсультуємо Вас та запропонуємо цікаві інженерні рішення, допоможемо з вибором виду обробки дерев'яних будматеріалів. Ми несемо повну відповідальність за свою роботу і гарантуємо якість, швидкість та надійність роботи наших майстрів.