Як вибрати шайб

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Отже, ви вирішили придбати пральну машину. Може бути, ви переїхали з знімною квартири, де вона була хоста «пралка» у своїй квартирі. Або просто вирішили змінити сантехнік модель — купити нову пральну машину. Можливо — це ваш перший автомобіль. Нічого, що пральна — ви повинні почати з малого. У будь-якому випадку, перш ніж вказувати пальцем на магазин за конкретною моделлю і заявити: «загорніть!» — Бажано, щоб чітко зрозуміти, чому він вибрав її. Потім не було болісно боляче. Спробуйте зрозуміти проблеми великих мити. Підключення styralnыh і ремонту машин.

Верхній або бічній

Це, звичайно, Форм-фактор пральних машин. Це дуже просто: «vertykalky» «frontalky.» Пральні машини вертикального завантаження речей і пральна машини з фронтальним завантаженням. «Vertykalku» не встановлено на кухні. Точніше — встановити, щоб встановити щось, але це не vstroysh в кухні, тому що необхідність постійно відкривати кришку, щоб завантажити-вивантажити речі. Те ж саме у ванній — він не може служити в якості додаткової полиці. Замість цього, вертикальні моделі мають ширину 40-45 см — вони займають менше місця, ніж передні. У «vertykalok» немає люка, який, відкриття, також вимагає деякого простору в горизонтальній виклик сантехніка Львів площині, що не завжди доступно. З допомогою «вертикальної» моделі вам не доведеться нагинатися при завантаженні білизни. Також, ви можете додати речі, перш ніж ви забули покласти в машину, не зупиняючи програму прання, щоб допомогти знизити споживання води і миючого засобу.

Плюси пральних машин з фронтальним завантаження і ясно. Насамперед, вони можуть бути вбудовані в меблі. Погодьтеся, це важливо. Ємність. Це колесо модель, здатна один цикл для обробки 10 кг білизни. Максимальна для машин з вертикальною завантаження — 7 виклик сантехніка Львів кг, і більшість з них тепер 5,5-6 кг «Фронталка», де б вона не була, може служити в якості додаткової полиці. Наприклад, у ванній кімнаті, особливо невеликих, це дуже важливо) всякі тюбики і баночки вічно нікуди. І звичайно — скляний люк на даху. Дивитися помити — це як дивитися на вогонь. Останній «плюс», звичайно, суб’єктивно.

Що стосується довгострокових суперечок про те, що автомобіль безпечніше — «вертикальний» або «фронт», спеціальних досліджень на цю тему не проводилося. Якщо ви запитаєте будь-якого досвідченого експерта в ремонт пральних машин — він відповів, що особливої різниці в надійності між цими типами немає. Може бути порушена і, як пральна машина, але несправності сучасних пральних машинах виклик сантехніка Львів рідко пов’язані з Форм-фактор, метод кріплення пральня барабана, обертового вала (він «vertykalok» і «frontalok» відрізняється).