Встановлення змiшувача у ваннiй i на кухнi , монтаж i замiна змiшувача

Встановлення змішувача у ванній і на кухні , монтаж і заміна змішувача

Встановлення змішувача — одна з основних операцій , здійснюваних при ремонті ванної кімнати або кухні . Змішувач являє собою водопровідний кран з регуляторами напору гарячої та холодної води. Крім поширених , що виклик сантехніка Львів стали вже звичними моделей змішувачів з двома ручками, що обертаються , більшу популярність набирають «медичні » змішувачі , регулятор напору води у яких являє собою випирає важіль , температура води регулюється шляхом переміщення важеля вправо- вліво , а напір — вгору- вниз. Після того , як вибрали і придбали змішувач потрібної моделі , необхідно провести якісний монтаж змішувача у ванній або на кухні.

Встановлення змішувача своїми руками або краще не ризикувати

Встановлення змішувача на кухні

Багато жителів нашої неосяжної країни воліють провести установку змішувача своїми руками. Але варто звернути увагу , що подібний процес таїть в собі безліч нюансів і тонкощів. Крім безпосереднього монтажу змішувача у ванній на край раковини або на стіну , а на кухні — на край мийки , необхідно ще підключити всі водопровідні шланги. Часом без спеціального інструменту це зробити неможливо. Проблеми з ваннами та реставрацією можна легкр уникнути після реставрація ванн Львів. У непідготовленого до подібної операції людини може не відразу вийти зробити все так , як було задумано. Завжди є ризик щось пошкодити : руки , змішувач , а при заміні змішувача — ще й водопровідні труби , які в старих будинках вже могли неабияк заіржавіти , а монтажні з’єднання — окислитися . Крім того , не виключений ризик затоплення своєї квартири і квартир нижніх сусідів. Не економте на якості , довірте установку змішувача на кухні та у ванній кваліфікованим фахівцям нашої компанії.

Заміна змішувача — нюанси і тонкощі

Заміна змішувача

Виконуючи заміну змішувача у старій квартирі , потрібно бути ще більш обережним , ніж при монтажі змішувача в новобудові . Перед тим , як поставити новий змішувач , необхідно зняти старий , і зробити це акуратно , намагаючись не пошкодити нічого під час демонтажу . Це стосується не стільки старого змішувача (його ж все одно викидати ) , скільки примикають до нього водопровідних труб. Потрібно бути готовим до того , що з’єднання водопровідних труб і змішувача можуть заіржавіти . Варто відзначити , що перед тим , як приступати до заміни змішувача і будь-яким іншим сантехнічним роботам , необхідно відключити як гарячу , так і холодну воду у всій квартирі. Дуже важливо під’єднати водопровідні труби так , щоб ручка змішувача , що має індикатор синього кольору , позначала холодну воду , а червона ручка — гаряча . Навіть сантехнікам з ЖЕКу домогтися цього не завжди вдається , а нашим сантехнікам — вдається завжди .

Монтаж змішувача з гарантією

Наша компанія , надає письмову гарантію на всі види сантехнічних та електромонтажних робіт . Всі роботи виконуються тільки кваліфікованими фахівцями в найкоротші терміни і за розумні гроші. Для виклик сантехніка Львів, а також консультації з усіх питань , звертайтесь за телефоном ( 098) 15-15-510 . Ми успішно вирішимо всі сантехнічні проблеми!