Встановлення ванни гiдромасажною , сталевий , акриловоi , замiна ванни

Встановлення ванни гідромасажної , сталевої , акрилової , заміна ванни,

ВРЯТУВАТИ ВАШУ СТАРУ ВАННУ РЕАЛЬНО реставрація ванн Львів

Встановлення ванни , якщо вона виконана якісно , дозволяє отримати максимальної задоволення від водних процедур. Ні для кого не секрет , що вода має фантастичними властивостями: вода може розслабляти , може надавати енергію або знімати стрес в кінці робочого дня. І щоб позитивний ефект від прийняття водних процедур був максимальним , монтаж ванни повинен бути здійснений кваліфікованими фахівцями — сантехниками .

Встановлення гідромасажної ванни — максимум емоцій

Встановлення гідромасажних ванн

У наш час величезною популярністю користується установка гідромасажних ванн замість більш звичної установки сталевих ванн або акрилових . Зазвичай гідромасажні ванни виготовляються з такого ж акрилу , як і звичні ванни старого зразка. Різниця в тому , що гідромасажні ванни , крім того , що оснащені гідромасажем , також мають і регулювання інтенсивності гідромасажу , електронне управління , озонування та навіть підводний різнокольорову підсвітку. Для такого складного сантехнічного пристрою із застосуванням електрики вкрай важливо , щоб його установку здійснювали кваліфіковані фахівці. Тому , якщо Ви вирішили провести заміну ванни на ванну з гідромасажем , звертайтеся до професійних сантехнікам нашої компанії .

Заміна ванни — непросте заняття

Заміна ванни

Всім рано чи пізно доводилося стикатися з заміною ванни. І кожен знає , хоча б орієнтовно , якою масою володіє сама звична чавунна ванна . Крім того , що стару ванну необхідно від’єднати від каналізації , потрібно виконати демонтаж ванни і винести її з приміщення. Це завдання під силу тільки дійсно сильним фахівцям . Наступним етапом заміни ванни є установка нової ванни на місце старої . Своїми краями нова ванна повинна герметично прилягати до стін , всі з’єднання з каналізацією і системою зливу води повинні бути герметично заізольовані , щоб виключити будь-яке можливе протікання . Затоплення квартири не потрібно нікому : ні Вам , ні Вашим нижнім сусідам. Тому не варто економити на якості , краще довірити монтаж ванни кваліфікованим фахівцям — сантехнікам .

Монтаж акрилової або чавунної ванни — з гарантією

Наша компанія , надає письмову гарантію на всі види робіт з монтажу ванн будь-якого типу : акрилових , чавунних і гідромасажних ванн. Для виклик сантехніка Львів на будинок , а також консультації , звертайтеся за телефоном ( 098) 15-15-510 . Ми успішно виконаємо будь-які сантехнічні роботи в найкоротші терміни за розумними цінами.