Зустрічі рушник достатньо, наприклад, для сушіння рушники білизну прикраси інтер’єру опалення ванна кімната. Встановити полотенцесушитель повинен мати виклик сантехніка знання та навички. Рушникосушки виклик сантехніка Львів бувають різних розмірів і форм падаючи у воду і електричний. Ця стаття розповість вам як встановити полотенцесушитель самостійно.

Кращий полотенцесушитель підключений до існуючої системи гарячого водопостачання, хоча деякі примудряються підключити його до системи опалення.

Тепер пряма установка зворотних клапанів. Це займе всього в 6 кроків:

Перший крок-це відключення гарячої води (стояк).

Просто перед установкою рушник необхідно демонтувати стару, якщо такі є

Буде легше підвести труби. Виміряти міжцентрова відстань і вихідний клапани в патрубку, на такій же відстані. Якщо полотенцесушитель був встановлений, то вам потрібно буде почати з готових висновків або переробляти, це трохи більш складний процес установки.

Рушник слідувати стандартним діаметром 1 дюйм, але є варіанти і 3/4 дюйма. Виходи для підключення рушник зроблено з такого ж розміру, як у polotentsesushyteya в іншому випадку використовувати адаптер. Встановити водяною полотенцесушитель меншого діаметру, ніж труби водопостачання не допускається, це може призвести до надмірного тиску. Прикладіть рушник краще американських (kaydnya гайка) з допомогою американського ви можете легко і швидко демонтується, рушник.

Крок 4. Установка кульових кранів або venteley. Для підключення prysoedynyteley використовувати сучасні методи ущільнення і герметизації білизна мастилом або нитка tanhyt.

Важливо встановити обійти іншого джампера, сантехнік і натисніть на нього. Цей обхід труби, що з’єднують труби в рушник. Перемичка необхідна для того, щоб не Вимкнути центрального стояка під час демонтажу рушник. Кран на перемичку для того, щоб заблокувати воду, і нехай він через рушник.

Крок 6. Останній крок-це перевірити всі з’єднання на наявність витоків. Поверніть ліворуч водою < виклик сантехніка Львів
. Уважно огляньте всі з’єднання для кластерів води. Якщо витрати не було, то ви зробили все правильно і рушник готове до їх ролі.

Знаючи процес установки не зобов’язує вас встановити полотенцесушитель сантехнік себе але тепер у вас є перевага, що дає вам право гірські сантехніка вказувати, що робити!