Рекомендації по встановлені душових кабін

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Вільний простір. Ремонт і установка  де простір обмежений, необхідно мати запас простору не менше 200 мм від кожної стіни душ. При менших зазорах між душем послуги сантехніків  і ванною для настінного монтажу можлива, виклик сантехніка Львів але є важливим завданням. У цьому випадку, після вступу в кабіні зв’язку, майстер повинен вибратися від задньої стінки або в душ, після підняття його вище даху або душ, це може призвести до пошкодження кабіни і підвищує ризик отримання травми під час установки. Перед установкою душової кабіни у ванній кімнаті повинні бути завершені планові і «core» викладена кахлем, на стелі і т. д.

Сливи. Для нормального зливу води, які використовуються в системі, повинні бути зсув між зливний сифон душ і приймальні труби каналізаційні труби так, щоб вода природно пішов до злив і не застоювалася  виклик сантехніка Львів в піддоні. Це досягається, як правило, якщо сантехнік  приймаюча каналізаційні труби, каналізаційні труби, розташовані не більше ніж на 50 мм від підлоги краще, коли дощі «в підлогу». Сучасні душові кабіни з заводу обладнаний пластиковий сифон з інтегрованим гофрованого зливу в нього, як правило, 300 мм. Якщо гофра відсутня, то її розширення продаються окремо, як витратний матеріал. Використання занадто довгі дренажні гофровані знижує ефективність дренажних систем. Якщо засмічення каналізаційної системи, необхідно очистити.

Обгортання гарячої та холодної води. У безпосередній близькості від душа на висоті 1000 — 1400 мм від рівня підлоги будуть оголошені труби гарячої та холодної води зі стандартною різзю G 1/2. Потім до них приєднуються виклик сантехніка Львів; гнучкі шланги до задньої стіни або душ з гідромасажем, на висоті приблизно 1400. Як правило, повний набір заводських душових в гнучкі шланги довжиною до одного метра, більш довгі шланги купуються окремо, як витратний матеріал. Зверніть увагу, що всі гідромасажним душем, присутніх на Dushevyk.ru працюють на природному тиску води в системі водопостачання з тиском від 1,6 до 4,5 бар.

Параметри Живлення. В околицях душ з електроприладами zazemlennuyuza потрібно організувати всі правила для ванних кімнат, elektrycheskuyu точки (розетка). Ці кабіни, як правило, оснащені харчування метр шнура і вилки.

Процедура установки душ. Установка душової кабіни здійснюється знизу вгору. Він починається з установки піддону. На цьому етапі важливо з допомогою регульованих ніжок і рівень інструмент щоб забезпечити максимальну відповідність з положеннями горизонтальності з душовий піддон. Далі, як «конструктора» душ йти,   виклик сантехніка Львів; як написано в інструкції виробника. Рекомендується для монтажу кабіни за допомогою ущільнення поставляються з душем повстяні, гумові прокладки  використовувати додатковий силіконовий герметик для герметизації швів stykuyuchyh частин, які будуть продовжувати залишатися у водному середовищі і , спільне і сифоном злити в каструлю, суглобів стакани і таці та ін.