Невелика ванна кімната — максимум задоволення!

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Ніби як різні водіння дорогий автомобіль від ранкової поїздки на трамваї, кілька блаженних хвилин у ванну піни відрізняється від десяти виклик сантехніка Львів хвилинах гарячий душ. Вибачте, але факт в тому, що не у всіх житлові умови дозволяють мати вдома басейн або невеликий джакузі. Говорити, як ви можете займатися навіть у дуже невеликій площі.
Bunny науки
Хто може, як присутність невеликої лазня будинок? Вічна проблема: встановити пральну машину або шафка для ванного приладдя? Що робити з котлом? Кожна людина хоче мати простору кімнату, але реальність перетворюється в невеликій ванній кімнаті.

Вона повинна боротися!
Більшість ванних кімнат — довгий прямокутник. Ванна зазвичай розміщуються вздовж стіни, і поклав його поруч з туалетом. Було тільки достатньо місця, щоб вільно рухатися по кімнаті. Спробуйте зробити трохи по-іншому. Можна поставити ванну уздовж короткої стіни, і навіть вибрати кут. Так що ви можете розмістити необхідну сантехніку, а решта простір використовується для стильного інтер’єру ідеї дизайну! Але не варто відразу ж перенести в ванну вази з квітами, всі шафки — так весь ефект простору зникає. Іноді краще не ставити нічого.

Плитки мозаїки прикрашають ванна кімната-це дуже елегантно. Вибір величезний, будь цінитель знайде щось для себе. Ви можете виклик сантехніка Львів доповнити узор багета і супутніх аксесуарів. Ванна-мрія — це ваші руки.

ПОБУТОВА ТЕХНІКА
Часто виникають труднощі з вибором місця для пральної машини. У кухні вона здавалася надмірною, але у ванній кімнаті для неї не досить вільний кут … що якщо поставити машину в комору або гардероб? Так Ви не будете порушувати атмосферу кухня і ванна кімната не зменшується простір. Квадратний метр — це виграш.

TenderhHyd — роботи

Ще один проблемний елемент — нагрівач води. Воно зазвичай поміщається над унітазом або в шафі. Обидва не дуже естетично, навіть у ванну. Увімкніть котел твір мистецтва. Це вимагає стійкі фарби та уяву. Таким чином, Ви зможете перетворити виклик сантехніка Львів його в пам’ятник великої квартири і увійти у ванну. До речі, ви можете придбати широкий котел і коротку форму і налаштувати його під стелею.