Трюки фарба стін кухня і ванна кімната

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Ванна кімната та кухня — одна з найбільш «важких» для фарбування номерів. Причина проста виклик сантехніка Львів з-за високого рівня вологості і дії жирів, сажі і конденсату будь-яке покриття може швидко прийти в непридатність, в тому числі фарби.

Але, щоб вирішити цю проблему — і якість фарбування стін кухні та ванної кімнати, існує кілька рекомендацій. Якщо ми уважно < виклик сантехніка Львівслідуйте їм, ви зможете продовжити термін служби фарби у кілька разів — і, отже, заощадити на ремонті. Як?

Трюк перший — правильний вибір фарб

Немає фарби — або, скоріше, його тип залежить термін служби ремонту. Кожен номер має свій власний типів фарб, у тому числі ванна кімната і кухня в основному використовуються акрилові емульсійні фарби на водній основі. З-за своїх характеристик — простота нанесення і прибирання, і ремонт буде більш міцним і привабливим.

Але акрилова емульсійна фарба застосовується для фарбування стін на кухні та у ванній. Стеля може бути використаний напівглянсова фарба на основі акрилового сополімеру — вона захищає поверхню від забруднень, не тільки, але і приховує недоліки, які не можуть позбутися в процесі підготовки поверхні до ремонту.

Але якщо Ви не хочете купувати різні кольори фарб, ви можете просто фарба всіх кольорів антибактеріальним складом. Це, звичайно, не буде так легко в застосуванні, але і забезпечить тривалий свіжий погляд сантехнік на будь-яку поверхню.

Stealth один — підготовка поверхні ретельно

Перед нанесенням фарби, необхідні і підготувати поверхні — тому що тільки тоді ви зможете насолодитися всіма перевагами живопису. Ви можете використовувати стандартний праймер інтер’єр або пальто — в залежності від типу поверхні, що фарбується й фарба сама по собі.

Потім можна шпаклювати поверхню (якщо ви хочете виклик сантехніка Львів гладку стіну) і все — можна приступати до фарбування.