Стінові Панелі Плитка

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Хто не хоче перетворити ванну кімнату в своєму будинку в блискучій чистоти і свіжості куті. На жаль, деякі не можуть дозволити собі придбати якісну плитку. Крім того, є й такі, що заміна покриття потребують значних зусиль виклик сантехніка Львів демонтувати. У таких випадках, альтернативою обробки ванної кімнати-стінові панелі плитка. Вони не вимагають попередньої підготовки стін не плутаю вибору візерунка, як і у випадку з плиткою. Процес установки простий і елементарних рідко триває більше 4 годин.

Зараз існує кілька марок на ринку стінових панелей. Деякі з них, «Georgia Pacific» ідеально підходить для приміщень з вологістю більше 60%. Поверхні панелей оброблені з алкідні шпаклівки, який є водонепроникним поріг на поверхні і запобігає розвиток грибка. Ці стінові панелі кріпляться на поверхню за допомогою клею, різних вологостійкість. Вартість цих панелей варіюється між 820-1010 рублів. Ще один послуги сантехніків добрий вчинок панелі «Ply Gem», на підставі листа ДВП, виготовлені з волокон евкаліптових дерев. Стандартний розмір: 122h124 см, товщиною 0,3 см з-за Вмісту, що складається з панелей евкаліптової олії і смоли, вони чинять опір вогню і характеризується високою міцністю. Ламінування поверхні виклик сантехніка Львівпанелей з допомогою меланіну тільки збільшує ці цифри, і захищає панелі від різних механічних пошкоджень і можливого негативного впливу побутової хімії. І додатковим бонусом у цьому випадку є глянцевий блиск і прозорість. Ці стінові панелі плитка славиться своїм оригінальним декором. У зв’язку з величезним розмаїттям кольорів, від простих до квітки імітувати натуральні матеріали, такі як мармур, вони часто використовуються для опоряджувальних робіт в приміщеннях ресторанів, клінік та інших громадських місцях.

Установка панелей

Процес установки панелей, вимагає дотримання кількох правил. Безпосередньо перед початком монтажу стінових панелей необхідно застосовувати водостійкий клей, зберігаючи тонкий шар близько 0,6 мм зазвичай використовується для ремонт сантехніки цього зубчастий шпатель. Після цього, необхідно дати клею час, щоб зробити це zahus — близько 15 хвилин. Під час установки забороняється використовувати цвяхи. Перша панель встановлюється в кут кімнати, щільно притискається, і виділяються надлишки клею видаляються. При установці важливо залишати зазор 1,5 мм між суміжними панелями і між панелями, стелю або стеля — близько 3 мм. Після завершення ремонт сантехнікивсіх робіт ще необхідно близько 12 годин, щоб повністю висохнути. Після цього всі шви повинні бути оброблені з допомогою спеціальної мастики, клей.