Розміри пральної машини

Розміри пральної машини — також важливий параметр, який слід враховувати при покупці даного пристрою. Машини з вертикального навантаження, загалом все те ж саме в цьому плані. Висота їх зазвичай становить 85-90 см, Ширина — 40-45 см, Глибина — 60 див.

У пральні машини з фронтальним завантаженням не все так однозначно. Існують так звані «повнорозмірні» моделі. Їх висота, як правило, виклик сантехніка Львів 80-85 см, Ширина — 60 см, Глибина — 50-60 см. Є також вузький спереду модель. Однак, назва «худий», хоча він і створений, загалом-то, не зовсім виклик сантехніка Львів правильно. Було б краще називати ці машини «не глибокий». Той факт, що їх Ширина зазвичай 60 см, Висота — 80-85, але глибина — 33-45. Чи це те, що зараз називається Ширина, перейменований в довжину, і глибиною — шириною. Тоді все стане на свої місця. У той же час, ми живемо за старими правилами. На додаток до вузької, також існують компактні пральні машини з вертикальним навантаження. Вони часто встановлюються, наприклад, під раковиною у ванній (деякі навіть продаються з раковиною). Висота таких моделей становить менше 70 см, Ширина — 45-51 см, Глибина — 45-50 див.

При покупці пральної машини з фронтальним завантаженням, також слід враховувати наявність пропозицій в горизонтальній площині люка. Це кілька сантиметрів в глибину машини.

Пральня і «вставки»

«Колесо» пральні машини отдельностоящие і вбудовувані. І там povnovbudovuvani моделей в їх корпус містить слоти для плінтуса, ви можете навісити двері кухонного гарнітура, а також, як правило, знімною верхньої кришки. Є шайби вбудовувані під стільницю. Вони зробили знімною верхній панелі, замість цього ви можете встановити на робочий стіл. В іншої такої моделі не сильно відрізняються від того, що стояти осторонь.

Вантажопідйомність

Природно, коли ви купуєте пральну машину бажано враховувати його потужність — знати, скільки речей вона може повернути чистоту в один цикл прання. Сімей з двома або більше бакалаврів, як правило, досить «пралка» з максимальним навантаженням, наприклад, 3-4 кг. Якщо одиниця суспільство дещо більш густонаселений — 3-4 — зверніть увагу на пральну машину, яка може тримати 5-6 кг виклик сантехніка Львів підійдуть великі Сімейні номери з навантаженням від 7 до 10 кг. Пам’ятайте, однак, що говорячи про максимальному навантаженні, виробник має на увазі завантаження бавовни одягу. Для вовни, цю цифру треба ділити приблизно на 4. синтетика — 2.

У три букви

Клас прання, Клас віджиму і Клас енергоефективності. Три з цих параметрів у сучасних пральних машинах є буквені латинські позначення.