Ремонт ванної кімнати — дуже важливий момент, як зробити ремонт у ванній кімнаті, щоб приміщення здається більш просторим і затишним виклик сантехніка Львів ? Йти вперед, використовуйте наші рекомендації та елементи дизайну  які допоможуть значно збільшити простір невеликій ванній кімнаті!

Стіни

Роблячи ремонт ванних кімнат невеликих розмірів, не використовуйте керамічну плитку темних кольорів і широкі бордюри з великою деталі. Вибрати тільки світлі і чисті тони. Є кілька простих прийомів візуально  послуги сантехніків збільшити простір у висоту і ширину.

Якщо плитка палицю вертикально  візуально ванна кімната буде здаватися вище. Висота кімнати візуально збільшиться, якщо бордюри бути розміщений як вертикальн так і в дизайні.

Якщо ви помістіть плитки в ширину, виклик сантехніка Львів;  кімната буде здаватися більш просторою. У горизонтальному розташуванні меж — кімната буде виглядати ширше.

Особливо прикрасити і зробити маленьку кімнату більш просторою настільки популярні в даний час, керамічна мозаїка, яка має величезну кількість квітів і відтінків. Вона може бути застосована до всього номер для індивідуального прикраси.

На стелю.

Ретельно продумайте, стеля, дизайн, кольори і матеріали, з яких вона виготовлена. Краще подумай про це на ранньому етапі ремонту ванної кімнати. Відмінний вибір дзеркальна стеля. Він може бути зроблений з водонепроникної панелі або квадратних плит і спот освітлення, яке створює ефект розширення простору.

Бажано використовувати ПВХ стелі, які мають величезний асортимент квітів і може бути матовою і глянсовою. Вони дозволяють реалізувати будь які творчі ідеї та фантазії.

Найбільший ефект створить глянцева стеля, який дозволить значно збільшити висоту приміщення ванни і візуально розширити громадський простір. У поєднанні з іншими матеріалами,  виклик сантехніка Львів правильно підібраний і потрібний колір відремонтованої ванною кімнатою, кімната буде виглядати елегантні та просторі.

Сантехніка

Попередньо розглянемо сантехніка. Ви можете заощадити простір, якщо доступна сантехніка певних розмірів і моделей. Хороший ефект дає застосування помилкових унітази, раковини, біде, меблі для ванної кімнати. Відмінний вибір для ремонтно — використовувати кутовий сантехніки, що дозволить заощадити центрі простору.

Кутові ванни, душові кабіни, меблі, унітази і раковини відмінно вписується в будь-який інтер’єр. Ванна кімната меблі, зроблена на замовлення, дозволить приховати всі комунікації (труби, дроти та ін)

Тепер, для невеликих розмірів кімнати, великі популярної компактної сантехніки  таких як «два в одному». Замість ванни краще душові кабіни або душові кабіни з прозорим склом кути, які не охоплюють простір. Якщо ванна має найвищий пріоритет, краще всього підійдуть міні-ванни, які на їх невеликий розмір, виклик сантехніка Львів;  мають значну глибину.

Чудовий варіант — сантехнічні системи інсталяції для ванних кімнат, де є ніші і виїмки. Сантехнічні інсталяції — сучасний стиль  безшумність і легкість чищення сантехніки.