Однак, якщо ви потребуєте в туалет для заміського будинку, вибір унітазу може бути незалежним від типу проблеми. Слід зазначити, що іноземні туалети часто мають можливість зливу горизонтальний монтаж в будь-якому іншому вигляді питання.

Іншим важливим аспектом є вкладення в туалет зливний, який може бути шматок туалет та душові в якості єдиної систем або туалет встановлених окремо від зливного бачка. Найбільш зручним варіантом у даному випадку вважається унітарної системи.

Далі, покупець повинен звернути увагу на механізм, з допомогою якого очищення туалет На перший погляд це дрібниця, але помилка в цьому механізмі можуть принести багато дискомфорту і пошкодження (витоку, поганий промивання та ін Елементи сантехнік системи промивання має бути стійким щоб зв’язатися з жорсткою водою, і мають знижений ризик стирання.

Тепер необхідно відзначити якість звукоізоляція туалет. Тихий туалет — це, безумовно, величезний плюс. У цьому випадку, якщо ви прислухаєтеся до порад фахівців, забезпечує надійну ремонт сантехнікизвукоізоляція системи «drukshpyuler», оскільки вона не вимагає багато часу для заповнення водою. Ця система відмінно підходить для тих випадків, коли клієнт хоче заощадити простір туалет без установки зливного бака. Однак істотним < виклик сантехніка Львівнедоліком цієї системи є відсутність води для промивки повному відключенні води в номер, а зливний цистерни мати певний запас.

Слід також зазначити, що drukshpyuler надає шуму до і після промивки, але не під час, тому що тиск води в цьому механізмі йде прямо від труби, з якої відбувається вимивання особливо гамірно. У той же час, зливні бачки роблять шум при наборі води та змив відразу.

Наступним важливим згадати нижній частині туалету, яка може бути вертикальною або горизонтальною. Горизонтальне дно запобігає ймовірність «Колос» в пранні, а по вертикалі знизу високий ризик великої кількості бризок.

Однак, суттєвим недоліком горизонтальної нижньої ймовірно сантехнік (дефект) флеш тиск води в присутності дно миє Контенту опосередковано через бар’єр (тобто, в першу голову, щоб пройти по дну, і тільки тоді, спираючись на стіну туалету, йде вниз до каналізаційної труби. Крім того, горизонтальне дно завжди утворюються невеликі калюжі води, які можуть утворюватися плями іржі з-за відсутності фільтрів або при тривалій відсутності експлуатації туалет.

Також, покупець може звернути увагу на тригер душ, туалет, ситуація цілком і повністю залежить від вашого смаку. Це може бути звичайна кнопка, дві кнопки (з низьким і високим тиском води), важіль або ланцюга. Варто відзначити, що найбільш зручний спосіб скидання тригера натиснута.

Нарешті, слід сказати, що покупець повинен звернути увагу на простоту у використанні туалет. Розмір сидіння по висоті туалет. Крім виклик сантехніка Львів того, не всі моделі ремонт сантехніки мають місце, тому потрібно бути особливо уважним, оскільки часто окремого місця відбору може призвести до невідповідності розмірів та інших незручностей.

Вище перераховані основні аспекти, на які потрібно звернути увагу при покупці туалет.