Як вибрати дитячі світильники, розетки, стельові, світлодіодні

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Ванна кімната, як правило, не забезпечені природним освітленням, тому для зручності і комфорту в цій кімнаті просто необхідно пристрій системи штучного освітлення.

Такі функції, як правило, мають стельові світильники для ванної. Їх установка може ефективно вирішити одночасно кілька завдань:

світло у ванній кімнаті, наближених виклик сантехніка Львів до природних (він досить яскравий і не напружує очі);

за умови належного рівня безпеки, так як при високій вологості збільшує ризик короткого замикання;

відмінно поєднуються і підкреслюють загальний стиль ванної кімнати.

Вибір стельових світильників для ванної кімнати.

В якості освітлення для ванної кімнати часто використовується вбудоване освітлення.

Вони монтуються підвісних стель, забезпечуючи при цьому рівномірну яскравість, що особливо актуально для ванних кімнат з великою площею.

Світильники такого типу можуть бути переміщення зовнішньої частини, яка дозволяє визначити світловий потік в потрібному напрямку.

Крім того, їх використання дає більше можливостей ремонт сантехніки для дизайнерських рішень в інтер’єрі кімнати.

вбудовувані точкові світильники бувають двох типів:

із внутрішнім розташуванням лампи;

з зовнішнім розміщенням світильників.

Як правило, перший варіант кращий, оскільки в цьому випадку стельові лампи відділений металевої платформи. Тому, немає перегріву, тому ви можете не турбуватися про пожовтіння розпису стель.

Ще одна перевага, розташованих за межами лампи є те, що вона має великий кут розсіювання світла.

Кількість світильників у ванній і розміщення.

Для того, щоб визначити оптимальне кількість пристроїв, виклик сантехніка Львів які забезпечують штучне освітлення у ванній кімнаті, необхідно знати і враховувати особливості місцевості:

області;

планування;

загальна колірна схема.

Особистих переваг і смаку господарів також слід враховувати, наприклад, коментарі до ванна кімната дизайн-проект в оснащенні штучного освітлення.

Загальній кімнаті освітлення має бути присутнім в будь-якій ванній кімнаті. У невелику площу, вона може бути повністю забезпечені з однієї лампи розташований строго між дзеркалом і дверима.

Традиційні моделі сантехніки — ті, хто мають форму, яка нагадує планшет. Ці лампи зазвичай розраховані на одну або дві лампочки. Проте, існують і інші, більш цікаві і оригінальні варіанти.

Якщо ванна кімната досить простора, стеля вбудовувані світильники, які монтуються по периметру стелі може бути вельми привабливих і оригінальних рішень.

Останній варіант найбільш часто використовується в наявність навісного стелі у ванній, але це поєднання має сенс тільки в присутності ретельно відзначені послуги сантехніків вентиляції.

Слід також зазначити, що світильники для ванної кімнати світильники відрізняються від інших номерів, так що вони придатні для безпечного використання в постійно високій вологості.

Середній рівень освітлення у ванній кімнаті під правила повинні бути:

у разі люмінесцентних або енергозберігаючих ламп — 4-6 Вт на квадратний метр. м;

у разі галогенних ламп — 10-20 Вт на квадратний метр .;

у разі ламп розжарювання — 20-30 ват на квадратний метр

Мінімальна ємність цього повинні бути сантехнік Львів прийняті до уваги, якщо номер оформлений у світлих тонах, а максимальна, відповідно, у ванну в темних тонах.