Душові піддони плоскі
Установка душової без дії — не складно. Ви можете вибрати плоский піддон з невисокими бортами.

Щоб встановити його, необхідно підготувати грунт послуги сантехніків , порожнисті поглиблення потрібної форми і розміру стяжки.

Потім, визначте місце в душові. Це може залежати від того, де на піддоні поміщається зливний отвір. Процес установки простий: по-перше, необхідно обладнати піддон з регульованою висотою ніжок. Займається створенням пан, не можна забувати про рівень підлогового покриття, її товщиною. Один раз поклав у ванній підлога прикладом піддон можна сміливо okantovыvat з допомогою спеціальних бордюрів. Поверхня піддону повинна бути на невеликому схилі, необхідних для безперешкодного стоку води.

Збірник душ кабіни
Перед установкою душ, намалювати план або, принаймні картинка с. Не полінуйтеся поставити макет на основі обов’язкових резервів для обслуговування і монтажу.

На що потрібно звертати увагу?
Слід звернути увагу на висоту кабіни. Наприклад, помилка в кілька сантиметрів або навіть міліметрів, ви можете попросити в салоні, але це не вершини купола. Розрахувати, що вам потрібне таксі, просто відніміть від висоти 40-50 сантиметрів номерів (у тому числі висота подіуму) і 25-30, якщо вона не враховується.

Зверніть увагу на дно і стінки виробу. Вони посилені, виготовлені з скловолокна, просоченого смолою, і, як правило, з голого пластику. Якщо не звертати на це увагу, ви можете додати багато роботи пізніше.

Ще, будучи в магазині, до покупки, подивіться в керівництві. Тому що схема установки душ, в якому всі зазначені виходи для комунікацій може бути неправильно, що розташування отворів на друкованій і справді можуть не збігатися.

Також, інструкції по установці душ повинні мати інформацію про тиск, яке він може витримати. Деякі каюти можуть легко витримати тиск в 1,5 бар до 4 бар. Але не купуйте їх в нижчу або вищу контрастність. Кабіна просто зробити робочий тиск води в воді.

ВДОМА ПРАЦЮЄ
Спираючись на наш досвід в питанні правильної установки, я рекомендую виконувати завдання в два етапи. Все, що ви берете в салоні, швидше за все, перший час, як і простір дуже мало. Це можна зробити по частинах, і не використовуйте герметик.

Зніміть зі сковорідки фартух, вона корисна тільки виклик сантехніка Львів в кінці роботи. Насамперед, необхідно відрегулювати ніжки квартира площею лоток на потрібну висоту і з допомогою рівня перевіряти на горизонті. Наступний крок — приєднання до сходів (дренажний) клапан лоток. Негайно ми повинні провести гідравлічні випробування, тобто влити в сковороду кілька відер води. Якщо є якісь проблеми, слід негайно вирішувати.

Як тільки ви закінчите, ви можете дотримуватися сходи на герметик. Після затвердіння герметика, пан буде повністю готовий для використання. Бічні стінки і верхній купол краще зібрати виклик сантехніка Львів окремо від каструлі.

Ні в якому разі не використовуйте акриловий клей-герметик в безпосередньому контакті з водою. Краще використовувати зовні кабіни для надання додаткової жорсткості під час компіляції. В той же cab кращим варіантом буде безбарвний герметик.

Установка Cab
Перед установкою душової кабіни, необхідно виконати кілька попередніх операцій. По-перше, ви повинні переконатися, у вас є розетки або гнізда, щоб зробити правильну відстань для з’єднання душ. Місце повинно бути вибрано так, щоб прямого попадання вологи в гніздо у вартість не входить. Хоча душ дуже туго, необхідно, щоб номер був капюшон.

Не забувайте про перевірку підключення селекційних ліній подачі гарячого та холодного водопостачання, каналізації і так далі. Не забувайте, щоб переконатися, що сходи дійде до мізків, і буде мати необхідний ухил. Іноді, щоб біля сходів був необхідний рівень зсуву, необхідно встановити на подіум.

Тепер ми повністю готові до установки душових кабін
Перша установка душовий піддон зроблений трохи в стороні від місця установки кабіни. Важливо зняти «спідницю» з лотка, щоб можна було правильно встановити пастку і перевірити герметичність з’єднання і каналізаційних труб.

Поставити каструлю на бічних стінах, установка напрямних для дверей
сантехнік Львів будівництва та кадрового забезпечення або додаткових кріпильних елементів, які з’єднують їх.

Кріпляться до стіни за допомогою tray sealer, додаткових кріплень і регулярні обладнання.
Встановлено, кріплення повинен бути використаний, тому що отвори для складання кабіни нарізаються в заводських умовах, і використовувати стандартні металеві вироби, щоб переконатися, що процес складання виконується відносно один одного правильно.

Потім встановити за допомогою герметика і персонал ISOFIX, top dome, перевірте ВСІ електрика (світло, вентиляція та ін).

Зібралися душ без дверей резервний день, а бажано два в місці, яке сушать і skrepylos. Період, за який герметик сохне зазначеного в керівництві користувача.

Після цього, потрібно поставити кабіну на місце, підключіть сифон до каналізації, підключення холодної і гарячої води. Необхідно перевірити герметичність піддону і стику з каналізацією. Потім увімкніть воду в душі і перевірте всі з’єднання на наявність витоків, у тому числі постачання гарячою і холодною водою.

Якщо все добре, поставити двері кабіни і регулювати відповідно з усіма інструкціями. Заключний крок — установка спідниці на піддоні.

ВАЖЛИВІ ПРИМІТКИ
Для мешканців приватних дерев’яних будинків, особлива увага повинна бути приділена підготовці приміщення, де буде поле з точки зору гідроізоляції. Це питання ми не будемо розглядати тут, просто хочу підкреслити, що для установки кабіни краще зробити гідроізоляцію на стелю, підлогу і стіни ванної кімнати.