Деякі компанії пропонують вікна, виготовлені за шведським стандартам. Їх особливість — зближення внутрішнього і зовнішнього чохлів, дозволяючи відкривати обидві стулки одночасно на загальній коробці. Вартість такого віконного блоку (за винятком конфігурації: є два гвинтокрилих) починається від 8198 руб. для продукту. Низька ціна-це використання коштів республіканського бюджету та скління аксесуарів, що складається з однокамерний склопакет і один лист скла.
конфігурації
Вікна ціна за одиницю залежить від кількості стулок і їх Тип. Найдешевші — так звані сліпі, створюючи каркас єдине ціле. Windows з твердими двері не відкрити.

Більш зручний, але більш дорогий виклик сантехніка Львів; за допомогою обертових дверей (відкриваються тільки в одній площині, по горизонталі). Найбільше значення в продукти, які поєднують в собі поворотний Механізм складання, в яких стулки повертаються навколо нижньої горизонтальної осі. Це вікно закривається щільно, і все ж він за замовчуванням вбудований виклик сантехніка Львів.

Обчислити значення для євро 1320 x 1460 мм, який має різні конфігурації. Остання річ, яку Ви платите за одну порожню віконну стулку: 6024 руб. Метелик поле порожнім і регульовані-відкидною стулкою буде коштувати 10 370 рублів. А що, якщо замість того, щоб закривати двері встановлена ціна зросте до 12 598 руб.
колір
Як це звучить парадоксально, але дерев’яні вікна часто необов’язково пофарбовані «під дерево». Однак, під час відпочинку — не те, з якого вони виготовлені. Найдорожчі — windows-білі. Цей європейський стандарт вікна 1 320 x 1 460 мм з глухими і регульованою поворотної стулкою можна купити за 10,370 рублів. Аналогічно, пофарбовані «на гайці», буде коштувати 11,552 рублів. Збільшення цін відбувається тому, що windows більш насичені кольори, ніж фарба.
Тип скла
В сучасні дерев’яні вікна встановити-це не класична скло і скління. Вартість скла залежить від кількості осередків і товщина скла, крім того, враховуються особливі властивості. На windows з так званої функціональної скління часто піднімати ставки.

Тому, Тоновані стекла продається в 1,1 рази, броньовані — в 1,3 рази, з виклик сантехніка  — 1.2, з двома-колір — 1.25.

думка експерта
Катерина Попова, директор з розвитку виклик сантехніка Львів
— Якщо перед вами стоїть завдання економії, краще купити вікна ПВХ. Дерев’яні вікна — дорогий продукт. Але більш висока вартість виправдовується довгий термін служби виробу вікна з дерева будуть радувати не тільки вас, але і Ваших дітей та онуків.
Дуже популярні коробка з сосни, з найкращим співвідношенням ціни і якості. Дизайн, кращий варіант для тих, хто не бажає переплачувати занадто багато буде нудно ліве крило поєднанні з поворотно-відкидні право,  сантехнік має механізм вентиляції.