Дерев’яні вікна «нашого часу» з тришарового клеєного бруса захищені від холоду не гірше, ніж пластикові. Однак, вони довговічні, естетичні та навколишнього середовища. Єдиний мінус — ціна на вікна з дерева в середньому дорожче, ніж пластикові. Давайте подивимося, що впливає на вартість готової продукції.
Порід деревини
У базовий матеріал для виготовлення дерев’яних конструкцій вважається сосна з її низькою теплопровідністю і хорошою звукоізоляцією. Крім того, вона містить смолисті речовини (природний антисептик), який захищає деревину від гниття. Як наслідок, експлуатаційні властивості та теплофізичні властивості сосни виклик сантехніка Львів; відповідають всім вимогам комфорту й безпеки. І енергозберігаючі властивості дерев’яних елементів конструкції вікна навіть вище, ніж у вікнах з модрини. З тонованими сантехнік стеклами з соснами можуть забезпечити послуги сантехніків  будь-який колір і текстуру. Так що за менші гроші Ви можете отримати продукт, який виглядає як дубовий лист або як «червоне дерево». Вартість вікна з сосни починається від 7820 USD / кв. м. м — нижче, ніж вартість аналогічних вікон з модрини та дуба.

Відносна біологічна стійкість Модрини в два рази, що з сосни. Із-за особливостей смоли, він може бути використаний без обробки антисептиками в тих випадках, коли інші породи схильні гнилі. Твердість і міцність вікна з модрини майже на 30% вище, ніж у соснових. Ще одна перевага в порівнянні з іншими видами модрини — висока естетичність матеріалу. Природний ремонт сантехніки  червонуватий відтінок і яскравий, на рівні кільця дерева може обійтися без армування барвників. Ці вікна продаються за ціною 8990 дол. / кв.. м.

Навіть більше — коробка з дуба (від 14 080 руб. / кв. м. М), улюблений багатьма поколіннями за її довговічність, міцність і естетичність (завдяки красивою текстурою з потужним малюнок варто волокон). Він стійкий деревини, слабо реагують на зміни температури та рівень вологості у приміщенні, яке має високу твердість і зносостійкість зросла. При постійному догляді дубові вікна здатні служити до 100 років!
технологія виготовлення
Більшість дерев’яних вікон зробити європейський стандарт — як вони називаються, евро профіль. Євростандарт — визнаний в усьому світі еталоном якості, надійності і практичності. Ці вікна  виклик сантехніка Львів виготовляються з клеєного бруса виклик сантехніка Львів;  з використанням німецької фурнітури. Скління при умові, з потрійним склінням.

Вартість сосна євро-1 320 x 1 460 мм з глухими і регульованою поворотної стулкою починається від 10 370 рублів.