Безпека використання світильників у ванній кімнаті.

Слід зазначити, що ванна кімната може використовувати усі відомі типи джерел світла:

енергозбереження;

Люмінесцентні;

галоген;

svetylnyky emitting diode;

лампочку.

Для максимальної безпеки краще використовувати лампи з потужністю виклик сантехніка Львів не більш 12-24 Вт. Так вони навіть у випадку різних несправностей, таких як коротке замикання, не завдають шкоди здоров’ю мешканців.

Однак, враховуючи особливості приміщення, слід звернути увагу, щоб захистити цибулини індекс IP (Index of Protection), яка, як правило, повинні бути зазначені або на метро, або на його упаковці (або вставляє супровідних документів).

Маркування лампи містять по два числа, перше-це ступінь захисту пристрою від проникнення твердих частинок і коливається від 0 до 6, друга вказує на ступінь захисту пристрою при впливі рідких середовищ (0-8).

Таким чином, чим вище число, тим більш надійний захист від усіляких впливів. Кращим ванної значення — індекс захисту IP 44-45 і вище.

Установка точкових світильників в підвісні стелі.

Вибираючи точкові світильники для їх установки в натяжна стеля у ванній кімнаті, ви повинні вибрати правильний Розмір прив’язки. Вони повинні бути рівні внутрішньому діаметру область, яка використовується для установки світильників.

Платформи мають стандартні розміри, які варіюються від 60 до 85 мм. При невідповідності розмірів, світильники не зможуть увійти в отвори або їх не втримаєш.

Стельові світильники лампи з ванною кімнатою можна створити розсіяне виклик сантехніка Львів м’яке світло, і все, що їх динамік корпус може створювати певні незручності у виборі дизайну ванної кімнати.

При монтажі світильників, вбудованих в натяжну стелю світильників забезпечує ряд обмежень:

Галогенні лампи повинні мати потужність не більше 35 Вт, а ламп розжарювання — не більше 60 Вт;

вимагає наявності термальних подвійного кільця;

Не встановлюйте світильники печаткою;

щоб уникнути безпосередньо торкаючись лампи зі стелі.

Встановити світильники, енергозберігаючі лампи, експерти не радять зважаючи на їх чутливості до екстремальних навантажень.

Часте включення і виключення світла може швидко поставити ці лампи вниз.

Установка точкових світильників на стелі:

Точкові світильники виправити, якщо це можливо, краще для розділення суспензій на основний стелю або на стелі, а не на помилкові структури.

В залежності від виду робіт використовується від виклик сантехніка Львів 2 до 4 вішалки. Більшість підвісна стеля, щоб бути опущена на 6 см, не менше.

В основному складається з ланцюга з’єднання і, після визначення підходящих місць установки, підготувати посилення конструкції, які будуть задані і освітлення.

Після завершення установки підвісної стелі, в його полотна клеяться спеціальні кільця, які запобігають розрив полотно стелі після встановлення в ній отвору і, при необхідності, укласти теплоізоляцію. Заключний етап установки світильників в стельових панелей для освітлення ванної кімнати є точка з’єднання і вирівнювання стельової живопису.

Трансформатор для освітлення у ванній кімнаті.

Трансформатор може бути придбаний як правило, в тому ж місці, де придбати світильники. Визначити, який трансформатор є кращим варіантом у цьому випадку зовсім нескладно.

З цією метою ряд, лампи розжарювання повинні бути помножені на харчування, і результат показує, що потужності повинен бути трансформатор.

Досить часто на практиці використовують кілька трансформаторів для кожної групи ламп окремо. Це дозволить уникнути деяких неприємних ситуацій при включенні трансформатора в разі поломки, світло зникає у ванній в самий невідповідний момент. При використанні декількох сантехнік Львів пристроїв і відмова одного з них, в той час як інші продовжують працювати.

Ми будемо раді, якщо наші поради допоможуть вам досягти гарного, яскравого і надійного освітлення у ванній кімнаті.