Як вибрати ванній плитка?

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Інформація від: ceramica.ks.ua/plitka-dlya-vannoj
Що краще плитки для ванної? — Першочергове питання, хто почав ремонт. Як правило, більшість людей при виборі плитки, грунтуючись виключно на його дизайн і Ваших смакових уподобань. Хоча важливо і те, що головну роль повинна зіграти характеристики плитки. Особливо, виклик сантехніка Львів коли є великі види плитки встановлюють. Зокрема, тільки плитка може бути глазурована або не покрита емаллю, формованих і екструдованих з пористої і щільною бази, одинарного і подвійного випалу.

Так як вибрати плитку у ванній, цей набір? Давайте знайдемо його прямо зараз.

Основні властивості якості плитки

Дізнатися про характеристики плитки може бути продавець і упаковки. Якщо Ви не знаєте, що краще для ванної кімнати плиткою, виборі спирайтеся на наступні критерії, які повинні мати високу якість плитки:

• Гладке оборотна сторона.Tschatelno дізнатися зворотний виклик сантехніка Львівбік плитки, вона повинна бути гладкою, без будь-яких vpadyt, вибоїни та інші нерівності. Це важливо для хорошого зчеплення зі стіною і, таким чином, тривалий термін служби.

• Низький рівень поглинання вологи. Оскільки ванна кімната-висока вологість, низька якість матеріалів інтер’єру, він може вплинути негативно. Якщо плитка вбирає вологу з часом збільшується і може легко «відійти» від стіни. Крім того, ви можете значно погіршити її зовнішній вигляд. Щоб уникнути цього, уважно вивчити зворотну сторону плитки. Чим більше часу, тим більше вологи буде vpytano. Тому, найкраще якість-це плитка з трохи далеко.

• Висока якість зображення. На якісну модель відноситься до одних застосовуються з використанням сучасного обладнання. Потім плитку не видно растру, колір рівномірно розподілений по всьому і набір плитки мають однакову яскравість і насиченість.

• Стійкість до хімічного впливу. В цілях гігієни прибирання у ванній кімнаті повинно бути зроблено, часто з використанням спеціальних миючих засобів. Тому зверніть увагу на те, що одні і ті ж кошти жодним чином не впливає на якість плитки і її малюнок.

Крім того, важливими якостями для плитки опір зношування й стирання. Особливо важливі дані характеристики плитки для підлоги, які регулярно піддаються впливу тертя, вібрації виклик сантехніка Львів , ударів і інших впливів. Тому підлогова плитка повинна бути міцною, довговічною, вологостійкою і інертним до хімічних речовин. Ідеально підходить під цей опис підходить граніт, характерно, що в деякій мірі перевершує кераміку.

Що можна сказати символи на ящиках з плитки?

У доповнення до інформації від консультанта на деякі характеристики плитки можна знайти самостійно, вивчаючи надрукований на коробці позначення:

1. Завантаження трас. Цей знак являє рівень тертя мокрій поверхні.
2. Кілька плиток різних квітів. Мозаїки в одному наборі може мати різні відтінки.
3. слід. Призначення призначений для підлогової плитки.
4. Відбитків пальців рук. Це позначення використовується для настінної плитки.
5. Сніжинка. Цим я даю знак впливає на мороз. Чим вище цифри поруч зі знаком вищого класу Морозу.
6. ШАРПЕЙ. Мітка може бути картина вогненна куля підписав пий або просто містити напис PEIIV — це вказує на те, стійкістю до стирання.
7. Crystal. Так що знак впливає на твердість плитки.
8. Прямокутник відзначені три стрілки — розмітка міцність на розтяг при вигині.
9. лампочку. Це означає, що стійкість до хімічних речовин.
10. Прямокутником відзначений на обидві сторони з ключами — див. Товщина плитки.

Є багато символів, але послуги сантехніків — основні, на які потрібно орієнтуватися.

Як зазначалося раніше, про те, як підібрати плитку виклик сантехніка Львів у ванній кімнаті впливає на його естетичну привабливість. Правильно поєднуючи кольору і дизайну, у ванній кімнаті можна зробити унікальним і неповторним.