Часто  купуючи раковини  є кілька питань які матеріали звернути увагу? Які структури віддаєте перевагу? Тут ми спробуємо розглянути більш докладно вибір снарядів для нашої квартири або будинку.

Будівництво так

Якщо ви думаєте, щоб купити раковину, ви, безумовно, зверніть увагу, що всі сучасні снаряди дуже різні конструктивно, функціональність і сантехнік  зовнішній вигляд. Снаряди можуть бути або подстольем, або п’єдесталом, так і без них.

Говорячи про раковина п’єдестал, або як їх ще називають «черепашки-тюльпани», вони мають різні розміри і форми. Однак, ми можемо визначити основні типу, які становлять так звані комбіновані моделі виклик сантехніка Львів з напівколонами і колонами. Встановлені раковини з допомогою спеціальних кронштейнів безпосередньо до стіни, і тому займають мінімум простору у ванній кімнаті.

Аналогічно, є моделі раковин, які використовуються для стільниць. У цьому випадку раковина ріже прямо або вбудовується в структуру. Однак, цей варіант підходить тільки для великих ванних кімнат, так як вона має безліч вимірів.

Але найпростіший варіант — знайомі багатьом раковина, яка кріпиться безпосередньо до стіни. Проте цей варіант не естетично, крім того, не захищає від переповнення.

В даний час, в залежності від матеріалу, можна розділити на кілька основних типів снарядів:
Керамічна раковина

Керамічними називають раковини, які виготовлені з фаянсу або фарфору. Вироби з порцеляни коштують дорожче, на відміну від виробів з фаянсу виклик сантехніка Львів; , так як вони мають гладку і тверду поверхню Крім того, фарфор часто прикрашають картини з відливом і тисненням

Але кераміка використовується у виробництві дешевих і простих оболонок. Ці снаряди покриті глазур’ю або інших самоочисних матеріалів.
Мармурова раковина

Шановні типів снарядів зроблені з мармуру. Ці раковини мають дуже привабливий зовнішній вигляд, який, однак, вимагає обережного і ретельного догляду. Головним недоліком цих снарядів мікропори, у яких скупчується бруд.

Сьогодні існує альтернативний вид бетону, полімербетону. За зовнішнім виглядом важко відрізнити від натуральних матеріалів, але він коштує в рази дешевше. Важливою перевагою цього матеріалу є повна відсутність мікропор. Тому, щоб очистити цей приймач невибагливий  його можна мити абсолютно будь-яким миючим засобом.
Металева раковина

Дуже поширеним матеріалом для мийок є нержавіюча сталь тоой факт, що вироби з нержавіючої сталі не лише міцними і довговічними, вони також гігієнічний. Крім того, послуги сантехніків продукти з якістю сталі, органічно впишеться в інтерєр, так як вони виглядають дуже декоративно. До недоліків можна віднести нестійкість до дії абразивних миючих засобів Просто така мийка, в контакті з водою вона тече, «дзижчить» звук, а це не сподобається тим, хто любить спокій і тишу.