Як розділити санвузол?

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва сантехнік ;

Напевно, кожен власник поєднання ванна кімната, принаймні, один раз подумав про свою дивізії. Це так легко зрозуміти, досі виклик сантехніка Львів ця передумова не є, зокрема, користь і зручно.
Перед проведенням робіт, пов’язаних з розмежуванням суміщений санвузол, необхідно намалювати схему перепланування, щоб зробити точний план поверху. Якщо у вас є питання, то краще отримати консультацію у досвідченого фахівця, щоб захистити послуги сантехніків себе від непотрібних витрат часу і грошей. Ви також повинні пам’ятати, що, враховуючи російське законодавство, щоб провести перепланування в квартирі дозволяється тільки у випадку, якщо ваш будинок планом, затвердженим комісією. Так що приготуйтеся подолати бюрократичні та адміністративні бар’єри в майбутньому.

Для того щоб поділитися суміщений санвузол, можна покласти на цеглу perestinok (але цей варіант, оскільки планування-це не завжди підходить) zmaystruyete невеликий розділ (але кошти не завжди виправдано, неефективний метод), ви можете використовувати меблі, яка захищає туалет з раковиною у ванній (наприклад, шафка з необхідними туалетними аксесуарами, пральна машина).

Найбільш оптимальним рішенням, звичайно, буде створення повної стіні. Ця перепланування повинна бути: на одній стіні будуть розміщені раковина, пральна машина, туалет, в іншій — ванна. Цей варіант є найбільш практичним і зручним. виклик сантехніка Львів
Просто майте на увазі, що цей ремонт виллється вам в копієчку. Крім того, далеко не кожна квартира дозволяє здійснити планування ванна кімната pull it off. Якщо у вас саме такий випадок, проконсультуватися з фахівцем, який в даний час виконати ремонт.

Коли цеглини не хочете морочитися, то використовуйте інший варіант. Zmaystruyete оформлена стіна з гратами з дерева, в свою чергу, амортизуючий матеріал. Потім обрізається кадр спеціальні вологостійкі листи гіпсокартону, необхідно покласти плитку на клей, клей прокату фільму. Що стіна готова!

Ну тепер ви можете насолоджуватися виконану роботу, лежачи у ванній, не боячись ударів домогосподарства, які потрібно використовувати у ванній кімнаті.