Ремонт ванної кімнати від А до Z

Раді бачити Вас на нашому сайті, присвяченому ремонту та будівництва;

Ванна кімната ремонт забирає багато сил, часу і грошей — так думає більшість власників будинків і квартир. Так, звичайно, ремонт, санвузол — роздільний або суміщений санвузол, досить важко, результати можуть дивувати і радувати власника довгий час. Як? Вам необхідно знати кілька ключових моментів ремонту — і успішно застосовувати їх на практиці.

Планування — найбільш ванна кімната ремонт

Без планування не обійтися — так це те, що організує всі необхідні елементи для ванної комфортно і безпечно. Тому, Вам необхідно:
план розміщення труб для гарячої, холодної води та електричної проводки;

обчислити місце розташування пристроїв, які споживають електроенергію;

дбаємо про безпеку і захист від води, ударів, або повені.

Підлога — найбільш важлива і найбільш важка частина ремонту сантехнік у ванній

На підлогу слід починати ремонт у ванній кімнаті — і це займає більшу частину часу, відведеного для ремонту.

Ремонт підлоги у ванній кімнаті можна розділити на кілька етапів:
підготовка поверхні до ремонту і / або видалення старих покриттів.

створення і вирівнююча стяжка підлоги. Велика ванна кімната з підлогою досить рівні, тому іноді доводиться вдаватися до створення стяжки для вирівнювання підлоги. У той же час, він буде служити міцною основою, необхідною для якісної гідроізоляції та укладання плитки.

гідроізоляції. Після створення зв’язків необхідно забезпечити гідроізоляцію — що немає проблем із затопленням і otsыrenyem поверсі. Ви можете використовувати один з декількох типів сучасних гідроізоляція — обклеювальна, покриття або виклик сантехніка Львів плити. Hydro також може поширитися і на інші поверхні басейну — стіни або стелю.

укладання плитки. Плитка є завершальним етапом настилу — і будуть зроблені тільки після завершення всіх підготовчих робіт.

Трубопроводи та електропроводка

Наступний етап ремонт ванної кімнати створить розведення труб і електропроводки. Труби встановлюються стандартним способом — шляхом shtrobirovaniya стін (не несучих) спеціальний інструмент. Після установки труби всі зварні з’єднання і трубки покрита ізоляційним матеріалом, що немає конденсату, руйнування, спотворення труб і, отже, вологи.

Після створення селекції для холодної і гарячої води можуть приступити до електрифікації. Для цього необхідно враховувати розташування основних сантехніка, енергоспоживання, а також елементарні правила безпеки. Тобто — все обладнання має бути підключений безпосередньо до електропроводки, відсутність електричних розеток, послуги сантехніків за винятком спеціальних моделей, захищених від вологи.

Останній етап ремонту ванної — стіни

Після того як всі складні робота закінчена, залишилися лише невеликі формальності, — ie, облицювання стін ванної кімнати. Самий популярний матеріал для стін-плитка та фарба, що вони можуть бути використані, щоб завершити ремонт.
Єдина умова для успішного завершення ремонту необхідно дотримуватися точну геометрію кімнати і акуратно проводити будівельні роботи.

Після їх завершення і ви можете приступити до установки сантехнік чи будь сантехніки. І, звичайно, насолоджуватися досконалою виклик сантехніка Львів красою її ремонт і ванна кімната.

Хочете, щоб ці кілька кроків були швидше? Вам необхідно замовити ремонт » під ключ » — і насолоджуйтеся результатом кількох днів.