Встановлення розеток у новому місці дозволяє підключити електричні прилади там, куди раніше було необхідно прокладати подовжувач. З новою послугою «виклик електрика» немає необхідності плутатися в довжелезних проводах, ми встановимо нові розетки там, де вони Вам необхідні. Весь монтаж здійснюється з урахуванням європейських вимог безпеки до вибору матеріалів та проведення робіт. У нові розетки не страшно буде підключити навіть самий дорогий ноутбук, фен або мікрохвильову піч.

Виклик електрик львів — 098 15 15 510

Поломка старої розетки — не єдина причина для заміни розеток

Найчастіше установка розетки потрібно на місце непрацюючої або лякаючою своєю ненадійністю старої розетки. Але це — не єдина причина. У разі будь-якого ремонту, навіть космічного, хочеться оновити весь інтер’єр і, звичайно ж, електричні розетки. У більшості випадків проводиться заміна розеток старого зразка на нові, більш сучасні, з цікавим дизайном, відмінно вписується в свіжу, тільки що відремонтовану кімнату, ванну або кухню. Окрім безпосередньої заміни розетки, наш майстер може провести повний аналіз електричної мережі в квартирі, щоб встановити можливості електричної проводки і її стан. У разі якщо електрична проводка не спроможна витримати великі навантаження, що загрожує коротким замиканням, задимленням або пожежею, наш майстер може порадити заміну електропроводки на більш надійну.

Електромонтаж слід довірити кваліфікованим електрикам

У більшості типових будинків електрична проводка являє собою двожильний провід, один з яких — «фаза», а інший — «нуль». Але зустрічаються і ситуації, в яких з’являється «зайвий» провід — заземлення, з яким непідготовленому до сучасних стандартів людині важко впоратися. Саме тому, електромонтаж слід довірити кваліфікованим фахівцям-електрикам, які не тільки відмінно розбираються в різних типах електропроводок і зможуть здійснити монтаж розетки будь-якого зразка, але і мають при собі весь асортимент необхідного діагностичного обладнання та інструменту, щоб зробити установку або заміну розеток з дотриманням всіх європейських вимог, що пред’являються до електричних розеток і сучасним побутових приладів.

Виклик електрика  Львів — +38 098 15 15 510