Встановлення автоматів, встановлення УЗО — пристроїв захисного відключення мережі

Встановлення автоматів нового зразка замість старих дозволяє вирішити цілий ряд електричних проблем у квартирі. Говорячи «автомат», мають на увазі електричний автомат захисту ланцюга, розташований в електричному щитку на сходовій клітці і призначений для захисту приміщення від коротких замикань і перевантажень мережі. Діє за принципом запобіжника — як тільки виникає надзвичайна ситуація, автомат обезструмлює всю квартиру.

Встановлення сучасних автоматів — запорука безпеки мешканців і приміщення

Розглянемо, наскільки важлива установка автоматів сучасного зразка та підтримання їх в робочому стані. Якби не було автоматичних запобіжників, то, при виникненні перевантажень в мережі, викликаних великою кількістю побутових приладів, виникало б коротке замикання, чревате задимленням і навіть загорянням електричної проводки. Аналогічна ситуація складається і при виникненні коротких замикань, викликаних, наприклад, неправильним підключенням електроприладів. Замість задимлення і загоряння автомат знеструмить мережу. Іншим не менш важливим засобом захисту від несприятливих явищ електрики є установка УЗО — пристрої захисного відключення електроживлення. При ударі струмом людське тіло «поглинає» частину електрики. УЗО порівнює відправлений у квартиру струм з повернулися назад, і якщо різниця перевищує певну величину, то негайно піде знеструмлення квартири.

Не хочете цього робити самі?

Виклик електрика Львів — 098 15 15 510

Встановлення ПЗВ і автоматів — справа професійних електриків

Встановлення ПЗВ також може сильно допомогти в разі пошкодження проводки гризунами. Можливо, гризуна-таки вб’є струмом, але, замість задимлення і пожежі, УЗО дбайливо знеструмить квартиру. Ідеальним варіантом є монтаж УЗО спільно з монтажем автомата — в даному випадку захист буде максимальною, але при проектуванні слід врахувати, щоб номінальний струм ПЗВ перевищував номінальний струм автомата. Також, крім безлічі позитивних моментів, установка УЗО в квартирах зі старою проводкою може доставити більше клопоту раптовими відключеннями. Рішенням в даній ситуації може виступати як заміна електропроводки у квартирі, так і установка штепсельних розеток з локальними пристроями захисного відключення. Пам’ятайте, що самостійне втручання, рівно як і самостійний монтаж електричних приладів, небезпечно для життя. Крім удару струмом, можливо задимлення і навіть пожежа. Не економте на якості і власної безпеки, довірте всі електромонтажні роботи кваліфікованим фахівцям нашої компанії.

Виклик електрика у Львові — +38 09815 15 510.