Реставрація ванн Івано-Франківськ

428

Зроблених реставрацій у Франківську


Ремонт у ванній кімнаті відміняється.
Ванну залишаємо.
Працюємо і у суботу.
Нова чугунна вана від 10 000.
Вигляд буде нової ванни.
Якщо Ваша ванна втратила блиск та колір, з'явилися тріщини або сколи і поверхня стала, як на наждак, тоді Вам до нас! Ми подаруємо нове життя старій сантехніці та допоможемо Вам заощадити! Працюємо по всій області! Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Рогатин, Галич, Снятин, Болехів, Бурштин, Косів, Яремче, Надвірна, Тисмениця, Тлумач, Городенка - знайшли своє місто або район?

Тоді телефонуйте та замовляйте нову ванну прсто зараз!

Ми відрізняємося від інших тим, що проводимо швидку реставрацію ванни без демонтажу, без неприєммних запахів та пилу. Наша компанія надає договір та гарантію на надані послуги. Після реставрації Ви матимите глянцеву та гладку поверхню. Виїзд майстра в Ваше місто безкоштовний. Вам не доведеться чекати місяць, а лише 2-3 дні і майстри будуть у Вас! Ми працюємо тоді, коли Вам зручно!
 
 
 

1.5м довжина ванни

Наливна акрилова ванна1700 грн.

 • ЕФЕКТ НОВОЇ ВАННИ 5 років гарантія.

1.5м. довжина ванни

Акрилове емалювання900 грн.

 • Гладенька поверхня 1 рік гарантія.
Наливна акрилова ванна - це саме те, що ми рекомендуємо усім своїм клієнтам!
Цей спосіб трохи дорожчий, але він значно надійніший! Користуватися ванною після реставрації можна ще від 10 до 20 років. Гарантія на таке покриття - 5 років. Наливна ванна нічим не буде відрізнятися від новенької акрилової ванни з магазину. Рівна, гладенька глянцева поверхня - ось що Ви отримаєте після нанесення та повного висихання акрилу!

Емалювання акрилове.
Найчастіше його обирають люди, які орендують житло та не планують довго користуватися відреставрованою ванною.
Адже термін експлуатації ванни після емалювання становить близько 5 років, а виробник дає гарантію лише на 1 рік. Таке покриття значно тонше, ніж покриття наливної ванни, тому воно вразливіше до ударів та вимагає особливого догляду.
Ми реставруємо наливним акрилом "PlastAll", який є одним із найкращих. З моменту його виходу на ринок він є лідером серед акрилів по реставрації ванн. Відреставрована ванна не буде відрізнятись від нової. Термін експлуатації відреставрваної ванни акрилом "PlastAll" 12-15 років. PlastАll - це один із найкращих акрилів для реставрації ванн на світовому ринку. Завдяки хорошій текучості та чудовій властивості самовирівнювання поверхня відреставрованої ванни буде білосніжною, гладенькою та міцною. Адже резльтат реставрації ванни залежить від того, який матеріал використовували для її відновлення. Тому дуже важлива якість акрилу! Найкращим варіантом є акрил "PlastАll". Він, на відміну від Стакрілу, виготовлений за новою технологією та є абсолютно не токсичним. Акрил марки "Plastall" не має поганого запаху та досить легкий у використанні. Піддаються реставрації акрилом й Ваші старі раковини та піддони, при цьому в подарунок ми пропонуємо знижку при реставрації ванни наливним акрилом. Вартість реставрації ванни в рази дешевша, ніж купівля нової того ж класу. Придбати акрил PlastAll та всі необхідні матеріали для реставрації ванни Ви можете у нас.

Ванна довжиною 1.7 м.

 • Емалювання-950 грн.,
 • Наливна ванна-1800 грн.
 • Гарантія
 • Емалювання акрилове- 1 рік,
 • Наливна акрилова ванна -5 років.
 • Також можемо підібрати будь-який колір та відтінок покриття відповідно до Ваших бажань.

  Ванна довжиною 1.8 м.

  АНТИКВАРНІ АВСТРІЙСЬКІ ВАРТІСТЬ КРАЩОГО СПОСОБУ РЕСТАВРАЦІЇ 1900грн.
 • Акрилові кутові ванни 1.5на1.6 - 2600грн.
 • Акрилова кутова ванна 1.6на1.8 - 2800грн.
 • Душовий піддон 80*80- 900грн.
 • Душовий бокс 80*80 - 1099грн.
 • АНТИКВАРНІ РАКОВИНИ ТА ІНШЕ - від 1800грн.
  При легкому доступі до поверхні проводимо реставрація зовнішньої сторони ванни та ніжок. Відновлення поверхні ціни:
 • 1 сторона - 800 грн.
 • 2 сторони - 1500 грн.
 • При замовленні реставрації внутрішньої сторони ванни пропонуємо знижку 15% на реставрацію зовнішньої сторони.

  Додаткова оплата до вартості реставрації:

 • +50грн. - Ванна була попередньо реставрована
 • +250грн. - КОЛІР - не білий (будь-який інший)
 • від 150грн. - Часткове відновлення ванни(усунення сколів,тріщин та вибоїн).
 • від 1000грн. - Нанесення зображення на ванну, або малюнку можна з продовженням на стіну.
 • Виїжджаємо по всій області!За виїзд майстра не потрібно нічого доплачувати! Ми працюємо в зручний для вас час.

  Замовте реставрацію ванни просто зараз!

  Ми пропонуємо Вам швидкий та якісний спосіб оновити Вашу ванну. Всього за кілька годин ваша стара, подряпана та потускніла ванна перетвориться на нову, вишукану ванну, яка може стати яскравим предметом інтер'єру Вашої ванної кімнати. Реставрація - це значно дешевше, а тому і вигідне рішеня. Процс реставрації не принесе Вам жодних незручностей, адже наші майстри працюють без пилу, а завдяки PlastAllу, ще й без неприємних запахів. Відновимо ванну і Ви знов будете насолоджуватися нею. Відновити ванну буде дешевше, ніж ремонт ванної кімнати та Ви уникнете багатьох проблем. Де б Ви не проживали, ми приїдемо та виконаємо реставрацію і ваша ванна знову буде новою. Реставрація ванни Івано-Франківськ Послуга вкрай необхідна для старих ванн. З часом ванна покривається глибокими тріщинами, з’являються відколи емалі, а поверхня стає шершавою та змінює колір. Все говорить про те що потрібно міняти ванну, але це немалі витрати. Ми пропонуємо Вам реставрацію ванни – вигідно, якісно та надовго! Гарантуємо що ванна буде стійка до ударів, та перепадів температури і прослужить вам більше 10 років. Гарантія 5 або 1 рік, взалежності який спосіб реставрації Ви оберете. Є два способи реставрації : 3. Наливна акрилова ванна- гарантія 5 років, ванна прослужить вам 10-15 років. Ефект нової ванни. 4. Емалювання акрилове - хороший варіант для людей які винаймають квартиру чи здають її в оренду – гарантія 1 рік. Візуально гірше покриття, ніж наливна ванна. Оберіть нас! Ми гарантуємо Вам довгу службу реставрованої ванни! Як відбувається процес? Наші майстри прижають в зручний час для Вас! Ванна обробляться, шкуриться; Обезжирюється, шпаклюється; Висушується; Заливається акрилом; Ванна сохне дві доби; Виконуємо роботи надійним, найкращим і найсучаснішим рідким акрилом Пластол. Працюємо без запаху, демонтажу та пилу. У нас досвідчені майстри. Ми приїдемо і покажемо зразки, якою може стати Ваша ванна.