Ремонт санвузла під ключ
Незважаючи на те , що ванна кімната і туалет займають близько 6-8% від загальної площі всієї квартири , саме вони відіграють важливу роль у нашому житті. До того ж це найбільш небезпечне місце з точки зору затоплення або протікання . Неграмотно зроблений ремонт санвузла автоматично призводить до великих неприємностей .

Досить часто наші клієнти бажають здійснити ремонт суміщеного санвузла з переплануванням . Це робиться для більшої зручності користування приміщеннями . Особливо актуальне це питання в сім’ї з великою кількістю людей , для яких роздільні ванна і туалет не данина моді , а необхідність. Не забувайте ,  Виклик сантехніка Львів що будь-які роботи , пов’язані з переплануванням , вимагають отримання спеціального дозволу. До слова , іноді власники квартир бажають, навпаки , перетворити два окремих приміщення в одну велику кімнату. При цьому найбільш часто клієнти бажають встановити велику ванну або душову кабіну. З цим завданням ми також здатні впоратися , реалізувавши все відповідно до ваших побажань.

Одним з найбільш важливих етапів робіт є проведення гідроізоляції в сантехнічному шафі. Так як, це найбільш небезпечне місце в будинку тому , що там знаходиться велика кількість запірних кранів і з’єднань і в тому випадку коли гідроізоляція буде виконана неправильно , вода почне неправильно надходити до сусідів або до вас в квартиру.  Результат — не потрібні видатки ліквідацію електрик Львів наслідків несправності і зіпсовані відносини з сусідами. Тому надійна гідроізоляція — це пункт на якому економити на якому не слід.

Наші послуги


Наші фахівці пропонують скористатися послугами ремонту ванної кімнати та туалету . Ви завжди можете скористатися наступними нашими послугами :

 1. демонтаж старої плитки ;
 2. демонтаж дверних коробок (якщо потрібно замінити двері ) ;
 3. демонтаж сантехніки ;
 4. демонтаж труб гарячої та холодної води;
 5. заміна кранів на стояках ;
 6. демонтаж каналізаційних труб;
 7. заміна основних кранів ;
 8. установка вентиляторів;
 9. вирівнювання стін і підлоги;
 10. затирка швів і укладання плитки ;
 11. грунтовка стін;
 12. установка душової кабіни;
 13. установка раковини , ванної , унітазу ;
 14. установка водонагрівача і його підключення;
 15. навіс аксесуарів;
 16. навіс дзеркала і т.д.