євроремонт квартири


Основна особливість євроремонту полягає в тому , що з моменту підписання договору до Вас прикріпляється професійний дизайнер. Саме з ним зазвичай узгоджують всі деталі робіт . Ви отримуєте унікальну можливість не тільки втілити в життя свої ідеї , але також не витрачати на дещо кошти , відмовившись від різних реставрацій сантехніки не крайньо необхідних рішень. Перевтілити навіть маленьку квартири з не грандіозним бюджетом можна просто феєрично .

Цікаво , що ремонт квартир в стилі « євро» передбачає не тільки « фарбування / обклеювання / шпаклівку » — насправді , це і раціональне використання площі квартири. Дизайнер уже визначить де буде вітальна, а де зона відпочинку. Стоврити щось нове потрібно повністю переробити старе, та можна і без цього.)

Незвичайні арки , колони , круглі стіни , стелі з різними висоти , незвичайне підсвічування — це і багато іншого властиві саме євроремонту . Після  реставрації ванни нього ваше житло набуде « лиця» і стане прекрасним доповненням до вашого іміджу .

Шановні клієнти ! Скористайтесь нашими послугами 😉  Під час євроремонту ми виконуємо наступні роботи:

  1. створюємо дизайн- проект;
  2. складаємо кошторис ;
  3. проводимо демонтажні роботи;
  4. нові перегородки ;
  5. встановлюємо двері , арки ;
  6. сантехніка та електрика ;
  7. укладаємо лінолеум , паркет , ламінат і т.д.

Саме за допомогою якісного євроремонту ви зможете не тільки прикрасити власний будинок , але збільшити його довговічність та зависть сусідів (якщо потрібно). Ми бажаємо все здійснити не  виклик сантехніка у Львові тільки гарно, але і надійно. Довірте турботи про красу власного житла нам ,  ми виправдаємо  покладену на нас довіру !