Ремонт квартир у новобудовах Львів
Ремонт в нових квартирах ми починаємо з монтажу вікон та дверей. Ваше завдання лише вибрати їх , а наші працівники займуться її установкою і зроблять це якісно . Після цього ми встановимо опалення та водопостачання. Цей вид робіт вимагає професійного підходу. Насправді , незважаючи на складність даного етапу , проходить він в більшості випаків швидко , так як в новобудовах доволі просто прокладти труби та проводку. Крім цього , в новому будинку  у Вас  є сантехіки змога розташувати всі розетки і вимикачі там , де забажаєте.  В цьому  випадку старі квартири програють новобудовам , якщо в них буде необхідність переставити розетку , то  на старому  реставрації місці залишиться  діра , яку доведеться маскувати . Та і з самою проводкою  реставрація ванни Львів доведеться добре мучитися. З новобудовами все  — легше і простіше.

Ми проведемо перепланування приміщень і зробимо так , щоб квартира відповідало запитам клієнта. Тому , всім клієнтам ми пропонуємо різні варіанти зміни житлової площі. У ряді випадків потрібне потрібно то розширити коридор або збільшити одну з кімнат. Часто клієнти бажають перетворити ванни суміщений санвузол в роздільний його варіант , і навпаки. Іноді достатньо  зламати одну стіну — і будинок відразу ж змінюється! Цікаво , що останнім часом забудовники залишаючи квартиру без стін. У деяких випадках це навіть може стати в нагоді — ви можете розділити квартиру на кімнати і приміщення розбити відповідно з вашими поглядами і уподобаннями . А м ми це зробимо!

Після того, як всі питання щодо ​​перепланування улагоджені , ми проводимо монтаж всіх перегородок і міняємо стіни. Після цього починається обробка стелі та роботи по вирівнюванні підлоги. На цьому етапі ремонту виклик сантехніка Львів  допомога наших майстрів вам стане в нагоді , чим якісніше і краще будуть проведені роботи , тим довше ви зможете не роботи ремонт повторно (навіть часткового і косметичного ) . Природно , ще однією обов’язковою частиною нашої роботи є обклеювання стін шпалерами або укладання плитки.

У нашій компанії ви можете скористатися послугою ремонту квартир в новобудовах , який включає в себе наступні роботи:

  1. вирівнювання стін і підлоги;
  2. оштукатурювання стелі та стін ;
  3. встановлення сантехніки ;
  4. шпаклювання стін , фарбування або обклеювання їх шпалерами ;
  5. електротехнічні роботи ;
  6. встановлення або заміна дверей;
  7. плиточні роботи і т.д.

Перед початком проведення робіт наші працівники оглянуть вашу квартиру і складуть кошторис , яку при необхідності підкоригують відповідно до ваших потреб і фінансовими можливостями. Ми з честю візьмемося за створення вашої мірії у квартирі!