Капітальний ремонт квартири львів
Капітальний ремонт квартири передбачає високу якість проведених робіт. Так як такий ремонт робиться з розрахунку один раз і на завжди  чи реставрацію,) У нашій роботі ми покладємось не на інтуїцію , а на досвід і розрахунки .

Ми проведемо ряд досліджень і визначимо , як розташувати несучі конструкції для найменього навантаження на будівлю, ким чином провести інженерні комунікації , щоб не вплинути на роботу уже існуючих комунікацій.  Спочатку ми складаэмо загальний план, за яким уже проводим ремонт квартири та виклик сантехніка Львів.

У плані ми обов’язково враховуємо витрати на матеріали , а у Вас буде повний доступ до планування витрат і Ви завжди зможете внести свої корективи , завдяки чому ремонт обійдеться дещо дешевше, а якість залишиться на високому рівні сантехніки.  Разом ми прорахуємо кожну деталь, від чого взнаємо від чого можна відмовитися , а якими матеріалами і роботами поступитись не можна .

Наші фахівці прагнуть забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта , а тому робота компанії завжди скерована на окремий об’єкт як на нове досягнення. Саме тому всі роботи будуть виконані на вищому рівні , а в їх якості не зможу засумніватись ніхто!

Наші фахівці виконають наступні роботи:

  1. знесення перегородок і стін;
  2. демонтаж перекриттів ;
  3. пристрій прорізів;
  4. зведення нових стін;
  5. облашування підлоги, стін і стель;
  6. монтаж сантехніки та електрики ;
  7. заміна батарей;
  8. реставрація ванни;
  9. установка дверей і вікон;
  10. стяжка і т.д.

Зателефонуйте  ремонт квартир львів

(098) 15-15-510