Ремонт квартир Львів

В основному люди асоціюють ремонт квартири з оновленням з втіленням нового життя в квартиру. Так і відбудеться, якщо ви довірите виконання робіт такій добросовісній компанії як наша. Скажете Ви навіщо? Я сам можу виконати ремонт у себе дома.

Та чи буде він відрізнятися довговічністю? Та відповідати вашим запитам?

Ми знаємо, як втілити в життя всі ваші бажання і перетворити вашу квартиру!

Чи робити ремонт самостійно?

У процесі ремонту завжди виникають невеликі труднощі або питання, пов’язані з конструкцією квартири, її особливими властивостями, які можуть вплинути на хід роботи. Ми  тому радимо залучити професіоналів. Особливо- це стосується капітального ремонту, під час якого потрібно не тільки переклеїти шпалери  реставрація ванни або побілити стелі, але також здійснити планування,  провести інженерні комунікації і вирішити ряд інших завдань.

послуги


капітальний ремонт

У процесі проведення робіт, ми видалимо стару обробку, при необхідності замінимо інженерні конструкції, вирівняємо стіни будівлі, сантехнік здійснимо перепланування, а також проведемо весь спектр робіт, котрі б дозволили додати будинку неповторний зовнішній вигляд,  який буде радувати вас роками.

косметичний ремонт

Супер можливість усунути невеликі дефекти в оформленні приміщення, які виникли з плином часу, і оновити його зовнішній вигляд. Також виклик  ми поклеїм нові шпалери, встановимо двері, вікна, зробимо укладання ламінату, побілку стель, ці та багато інших робіт дозволять перетворити вашу квартиру.

євроремонт

Йти в ногу з часом і плануєте оновити дизайн свого житла у відповідності з останніми модними тенденціями? Працівники компанії раді запропонувати вам послугу євроремонту, що включає в себе установку розсувних дверей, підвісних стель і використання інших рішень,  які зроблять ваш будинок стильним і затишним. Ремонт квартири чи виклик сантехніка буде для Вас здійсненям мрій, а не винищувачем нервів
Ремонт квартир у новобудовах

Навіть якщо ви купуєте квартиру в новобудові, вона все одно потребує ремонту. Часто потрібно забезпечити роботу інженерних комунікацій, встановити вікна, поклеїти шпалери. Довіривши ці роботи наших фахівців, ви  реставраційні роботи ванних кімнат можете бути впевнені в тому, що результат вас не розчарує.
Багато клієнтів вже встигли оцінити переваги співпраці з нами.

Отже для консультації та виклику майстра для ремонту квартири Львів телефонуйте 098 15 15 510