Наливна підлога

Наливна 3D підлога — новинка украінського ринку ,яка все більше і більше завойовує широку популярність серед населення. Сьогодні такі ексклюзивні наливні підлоги встановлюють в будь-яких приміщеннях: від офісних до спальних. Тим самим підкреслює не тільки хороший смак , а і солідний статус власників такого приміщення.

Детальніше по силці <a title=»наливна підлога» href=»http://remontuk.com/3d-pidloha-u-lvovi/»>наливна підлога</a>.
За допомогою 3D підлоги можна створити зображення на поверхні за допомогою нанесення картинки під прозорим шаром полімеру. Будь-яку дизайнерську фантазію можна перетворити в реальність. У виборі малюнка чи стиля наливноі підлоги може допомогти профісійний дизайнер. Дана технологія покриття має широкий спектр і творчий потенціал. Фото таких робіт просто по всіх будівельних сайтах інтернету . Дизайнери пропонують своі послуги у виборі зображення , мають багато шаблонів , при цьому звертають увагу на специфіку приміщення і бажання клієнта. Можна обрати малюнок в спокійних ,пастельних чи в яскравих тонах, а також будь-який сюжет: чисте небо, пляж, зелена трава, морська хвиля тощо.

<h2>Ціни наливної підлоги </h2>Покриття з тривимірним зображенням має своі переваги: красиво,оригінально,стильно; на довгий термін експлуатаціі; можливість втілити своі витвори мистецтва; екологічність такого покриття. Така підлога служить приблизно 40 років, завдати шкоди такому покриттю майже нереально. Не б*ється, не горить,приємне на дотик.Підтримувати чистоту досить просто, сприймає всі види мийних засобів.Тривимірне покриття — найкраще рішення для вашого приміщення. Адже в такому випадку ніколи не затопите сусідів, таке покриття завжди є теплим як влітку, так і взимку. Будьте особливими,обирайте найкраще! Використовуйте ваші гроші раціонально, замовляйте підлогу вашоі мріі.